Kundalini Reload Studio agenda

WELKOM BIJ SENSE OF BLISS YOGA!

YOGA BIJ SIGGI IN RELOAD MORTSEL

Hier vind je steeds de meest actuele informatie. Neem hier regelmatig ’n kijkje voor updates; vooral VOOR je naar de les vertrekt! 

Indien een les wordt afgelast, dan wordt dat ten laatste 1 DAG voor de les start hier aangekondigd bij de betreffende les of in de whatsapp groep. Je wordt hiervan ook op de hoogte gebracht via e-mail.    

LEES VOLGENDE INFO GOED DOOR: 

  • Annuleren kan tot 1 uur van tevoren. Er kan uiteraard altijd iets gebeuren, maar ik zou het wel fijn vinden als je me laat weten mocht je toch niet aanwezig kunnen zijn Zo kan ik misschien nog iemand blij maken met jouw plaats. Er zijn immers maar beperkte plaatsen.
  • Annuleren doe je in SuperSaas met het pennetje naast je boeking. Je kan me ook een sms sturen op nummer 0498/44.11.80. Een uur voor de les, kijk ik niet meer mijn berichten na zodat ik me goed kan voorbereiden op de les.

Alle materiaal is voorhanden. Je hoeft dus niets mee te brengen, maar je bent uiteraard vrij om je eigen matje mee te brengen.

Een losse les = 17€ , liefst in cash ter plaatse betalen.

Adres: Lusthovenlaan, 9 Mortsel

Graag tot in de les! :-) Ik kijk er alvast naar uit!